Adidas Tiro19 Training Top Jr

Tiro19 Training top til junior.

Mer informasjon

Nytt produkt
Normalpris: 499,-

319 kr

  • DKBLUE/B/DKBLUE/BOBLUE/WHITE
  • 140
  • 152
  • 164

- +

 
Mer info
Treningsgenser til den aktive.
Transporterer fuktighet bort fra kroppen når man er i aktivitet.
Tommelhull nederst på ermet.
Climacool.
adidas-striper på skuldre og ermet.
Badge of sport-logo på høyre bryst.
100% polyester.
  • ProdukttypeGenser
  • PolyesterJa
  • VanntettNei
  • VindtettNei
  • Glidelås/knapperIngen
  • HalsRund hals
  • FukttransporterendeJa
  • AktivitetsnivåHøy
  • BruksområdeKlubb
 
Størrelsesguide

KLÆR - ADIDAS

Herre (mål i cm.)

STØRRELSERXSSMLXLXXLXXXL
 40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
BRYST82-8788-9495-102103-111112-121122-132133-144
MIDJE71-7576-8283-9091-99100-109110-121122-134
HOFTE82-8687-9394-101102-110111-119120-128129-138
BENINNERLENGDE8181,58282,58382,582

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSERXSSMLXLXXL
 30-3234-3638-4042-4446-4850-52
BRYST77-7883-8889-9495-101102-109110-118
MIDJE61-6667-7273-7879-8586-9494-104
HOFTE86-9192-9798-103104-110111-117118-125
BENINNERLENGDE7878,57979,58080,5

 

 

Barn 1-8 år (mål i cm.)

ALDER1-22-33-44-55-66-77-8
HØYDE9293-9899-104105-110111-116117-122123-128
BRYST51,5-52,553-54,555-5656,5-5858,5-60,561-6363,5-64
MIDJE50-50,551-52,553-5454,5-5555,5-5656,5-5757,5-59
HOFTE52-5353,5-5656,5-6060,5-6262,5-6464,5-6666,5-68
BENINNERLENGDE 3841  45,549,25  52 56 59,25

 

 

Jente 8-15 år (mål i cm.)

ALDER8-99-1010-1111-1212-1313-1414-15
HØYDE134140146152158164170
BRYST65,5-68,569-71,572-7575,5-7878,5-80-581-82,583-87
MIDJE58,5-6060,5-6262,5-63,564-65,566-66,567-67,568-70
HOFTE70,5-73,574-7777,5-80,581-8484,5-8686,5-8888,5-92
BENINNERLENGDE62,7565,7568,571,574,577,581

 

 

Gutt 8-15 år (mål i cm.)

ALDER8-99-1010-1111-1212-1313-1414-1515-16
HØYDE134135-140141-146147-152153-158159-164165-170171-176
BRYST64,5-67,568-7171,5-74,575-7878,5-8282,5-8686,5-8989,5-91,5
MIDJE59,5-61,562-63,564-6666,5-6868,5-70,571-7373,5-74,575-76,5
HOFTE68,5-7171,5-74,575-77,578-8181,5-8585,5-8989,5-91,592-94
BENINNERLENGDE6265677073767982

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
 
Størrelsesguide Sko

SKO - ADIDAS

Herre

EUUSUKCM
4076.525,5
40 2/37.5725,75
41 1/387.526
428.5826,5
42 2/398.527
43 1/39,5927,5
44109.528
44 2/310.51028,5
45 1/31110.528,75
4611.51129
46 2/31211.529,5
47 1/312.51230
481312.530,5

 

Dame

EUUSUKCM
3653.522,75
36 2/35.5423
37 1/364.523,5
386.5524
38 2/375.524,5
39 1/37.5625
4086.525,5
40 2/38.5725,75
41 1/397.526
429.5826,5

 

Barn

EUUSUKCM
204.54k11,4
215.55k12,3
2265.5k12,7
236.56k13,1
23,576.5k13,5
247.57k13,9
2587.5k14,4
25,58.58k14,8
2698.5k15,2
26,59.59k15,6
27109.5k16,1
281110.516,9
2911.51117,4
301211.517,8

 

 

Junior

EUUSUKCM
30,512.512k18,2
311312.5k18,6
31,513.513k19,1
32113.5k19,5
331.5119,9
33,521.520,3
342.5220,7
3532.521,2
35,53.5321,6
3643.522
36 2/34.5422,4
37 1/354.522,9
385.5523,3
38 2/365.523,7
39 1/36.5624,1
4076.524,5

 

Slik måler du føttene:

  • Stå på ett flatt underlag og mål hele fotens lengde fra hæl til lengste tå.
  • Mål begge føttene. Det er ikke uvanlig å ha en fot som er større enn den andre.
  • Hvis målene du kommer frem til er mellom to størrelser, velg den største størrelsen.
 
Tilbakemeldinger

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling