Didriksons Boardman Kids Set Amethyst

2 delt PU sett til barn.
8000 mm vannsøyle.
Tynt fleecefo`r i jakke og bukse.
Avtagbar hette.
Forterket kneparti.

Mer informasjon

Redusert pris!
Nytt produkt
Begrenset spesialtilbud

559 kr

799 kr

-30%

Dessverre tomt :(
 
Mer info

Best i Test PU/Galon dress med fleece fôr. Boardman Barn Set er Didriksons bestselgende dress - Ny utgave med enda bedre slitesterke lapper på knær. Dette settet er slitesterkt og passer godt i snø og slaps. Buksa er ekstra høy og dekker hele overkroppen, noe som gir ekstra varm isolering. Passer fint til bruk på mildere vintersdager, høsten og tidlig vår med slaps. Vannsøyle = 8.000mm

 
Størrelsesguide

KLÆR - DIDRIKSONS

Herre (mål i cm.)

STØRRELSERXSSMLXLXXLXXXL
 42-444648-505254-565860-62
HØYDE170-173173-176176-179179-181181-184184-187187-190
BRYST84-889296-100104108-112116120-124
MIDJE72-768084-889296-100104108-112
HOFTE84-8892100-104108112-116120124-128
BENINNERLENGDE80828485868788

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSER34363840424446
BRYST8084889296100104
MIDJE64687276808488
HOFTE889296100104108112
BENINNERLENGDE77787980818283

  

 

Barn 1-8 år (mål i cm.)

STØRRELSER8090100110120130
ALDER11,5-23-44-56-77-8
BRYST505254,5575963
MIDJE485052545657
HOFTE525457,5606367
BENINNERLENGDE3036424853,559

 

 

Jente 7-16 år (mål i cm.)

STØRRELSER130140150160170
ALDER7-89-1011-1213-1415-16
BRYST6266717681
MIDJE5558616467
HOFTE6772788388
BENINNERLENGDE5965707580

 

 

Gutt 7-16 år (mål i cm.)

STØRRELSER130140150160170
ALDER7-89-1011-1213-1415-16
BRYST6468737883
MIDJE5962656773
HOFTE6772788388
BENINNERLENGDE5965707580

 

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.

VOTTER/HANSKER

Barn

ALDER0-2 ÅR2-4 ÅR4-6 ÅR6-8 ÅR8-10 ÅR
LENGDE911121415
OMKRETS11,513,014,515,516,5

 

Slik måler du hånden:

  • Lengde: Mål fra håndledd til lengste finger.
  • Omkrets: Mål rundt bredeste punkt på hånden når hånden ligger flatt.

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling