Bergans Switch Slim Leather/Ballistic

En sekk som er en messengerbag, og en messengerbag som er en sekk. Velg selv! Med dette unike bæresystemet kan du konvertere sekken til en messengerbag, og omvendt. Forvandlingen gjøres med enkle grep og tar bare noen sekunder.

Mer informasjon

Nytt produkt
Normalpris: 1100,-

799 kr

-0%

  • Black
På Lager

- +

 
Mer info

En sekk som er en messengerbag, og en messengerbag som er en sekk. Velg selv! Med dette unike bæresystemet kan du konvertere sekken til en messengerbag, og omvendt. Forvandlingen gjøres med enkle grep og tar bare noen sekunder. Men Switch Slim er ikke bare smart utenpå. Inni finner du lommer og rom i alle størrelser, blant annet polstret plass til PC. Switch Slim er en smalere og lettere utgave av standard Switch. Med Switch Slim bærer du alltid komfortabelt og stilriktig, uansett når, hva og hvordan.

4674 Switch Slim Leather Ballistic

 


Lommer
Egen laptop-lomme i hovedrom. Stor frontlomme med flere innvendige organiseringslommer som er like tilgjengelige uansett om den brukes som sekk eller messengerbag.


Ytterligere funksjoner
Bærehåndtak. YKK glidelåser.



Vekt: 870 g 

Kvalitet: Skinn/Nylon 840D Ballistic
Utvendige mål, pakket (HxBxD): 43x28x10 cm

 
Størrelsesguide

KLÆR - BERGANS OF NORWAY

Herre (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXLXXXL
HØYDE163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
BRYST86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
MIDJE73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
HOFTER86-9191-9797-104104-111111-117117-123123-129
BENINNERLENGDE75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXL
HØYDE157-164161-168165-172169-176173-178175-180
BRYST78-8484-9191-9898-107107-117117-128
MIDJE62-6868-7575-8282-9191-103103-116
HOFTER90-9595-100100-107107-114114-123123-133
BENINNERLENGDE74-7776-7978-8180-8382-8483-85

 

 

Junior (mål i cm.)

STØRRELSER128140152164
ALDER8101214
HØYDE122-128128-140140-152152-164
BRYST64-6767-7272-7777-82
MIDJE59-6060-6363-66,566,5-70
HOFTER68-7171-7676-81,581,5-87
BENINNERLENGDE56-6060-6565-70,570,5-76

 

 

Barn (mål i cm.)

STØRRELSER9298104110116122
ALDER234567
HØYDE90-9596-101102-107108-113114-119120-125
BRYST53-5455-5657-5859-6061-6263-64
MIDJE51-52,552,5-5454-55,555,5-5757-5858-59
HOFTER56-5858-6060-6262-6464-6666-68
BENINNERLENGDE33-3636-4040-4444-4848-5252-56

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.

Mål Caps:

M: 57cm
L: 59cm
XL: 61cm

Justerbart opp/ned 2cm

 
Tilbakemeldinger

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling