• Redusert pris
Solbriller Oakley Latch OO9265 1,799.00
Oakley

Oakley Latch

200003343912
Moteriktig lifestyle modell med retro look Inspirert av idrettsutøvere Leveres med flere smarte løsninger
Les mer
help face
Dette regnes utifra leverandørens anbefalte utsalgspris: 1810 kr DU SPARER: 111 kr,-
1699 kr
Farger
  • 2753/MATTE BLACK
  • 5253/MATTE CLEAR
  • 2253/MATTE BROWN TORTOISE
  • 5753/STEEL
Størrelse
  • Prizm Black
Quantity
På lager

Designet er inspirert av idrettsutøvere særskilt innenfor skateboarding. Resultatet ble Latch som har et helt eget design, og leveres med flere smarte løsninger.

Latch har en innebygget clips som gjør at du enkelt kan feste brillene i genseren. Brilleglassene har High Definition Optics(HDO®), som gir deg et mye klarere og skarpere syn. Glassene filtrerer også effektivt bort alle UVA, UVB og UVC stråler, og skadelig blått lys opp til 400nm.
Den lette, slitesterke O-Matter-innfatningen gjør brillen mer motstandsdyktig mot slag og støt. I tillegg har rammen en three-point fit, noe som sørger for en god passform og reduserer trykkpunktene som er på vanlige briller.

Produktanmeldelser


Produkt lagt til i ønskelisten