Swix Lillehammer Jkt Womens

Dette er jakka for deg som ønsker et godt og varmt plagg, ikke bare til skigåing, men også til andre fritidsaktiviteter som fotturer, løping, sykling osv

Mer informasjon

Redusert pris!
Nytt produkt
Begrenset spesialtilbud

874 kr

1 249 kr

-30%

  • L
På Lager
Siste vare på lager!

- +

 
Mer info
Varm softshelljakke med membran i front og på armene. 
Vind- og vannavvisende
Refleksbånd for økt synlighet

Et nytt tilskudd til Swixfamilien! Dette er jakka for deg som ønsker et godt og varmt plagg, ikke bare til skigåing, men også til andre fritidsaktiviteter som fotturer, løping, sykling osv. 
• Softshelljakke med membran i front og på armene. Vind- og vannavvisende
• Refleksbånd for økt synlighet i mørket av designmessige grunner
• Innstrammingsmulighet med strikk på nedre kant

Egenskaper

Bruker
Dame

Sesong
Vinter

Værbeskyttelse
Har membran: Ja, Vindtett: Vindtett foran

Pusteegenskaper
Aktivitetsnivå: Moderat

Passform
Normal

Produkttype
Jakke

Bruksområde
Trening
 
Størrelsesguide

KLÆR - SWIX

Herre (mål i cm.)

STØRRELSERSMLXLXXL
HØYDE176-179180-183184-187188-191192-195
BRYST94100106112118
MIDJE80869298104
HOFTE94100106112118
ERMER8587899193
BENINNERLENGDE8284868890

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSERXSSMLXL
HØYDE160-163164-167168-171172-175175-179
BRYST838794100106
MIDJE6268748086
HOFTE879398104110
ERMER7476788082
BENINNERLENGDE7577798183

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling