Swix RaceX bodyw H/Z Mens

Swix Race X Bodywear er utviklet for den aktive som stiller store krav til prestasjon og komfort. 

Mer informasjon

Nytt produkt

549 kr

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
På Lager (sendes innen 1-5 virkedager)

- +

 
Mer info
• Maksimal pusteevne
• 4 veis superstretch 
• Ultra lett metervare
• Sømløs armhule
• Anti nupping teknologi

Produktbeskrivelse:
Swix Race X Bodywear er utviklet for den aktive som stiller store krav til prestasjon og komfort. 
• Maksimal pusteevne
• 4 veis superstretch 
• Ultra lett metervare
• Sømløs armhule
• Anti lukt behandling
• Anti nupping teknologi
• ”X fit”
Kvalitet:
100 % polyester

Egenskaper

Bruker
Herre

Sesong
Helår

Produkttype
Topp

Passform
Tettsittende

Produktegenskap
Innerplagg: Ja

Stoffmateriale
Polyester: Ja

Glidelås/knapper
Kort glidelås

Hals
Høy hals

Varmeisolerende
Ja

Fukttransporterende
Fukttransporterende: Ja, Aktivitetsnivå: Høy

Bruksområde
Trening

Sports-BH / topp
Supportgrad: Ingen verdi
 
Størrelsesguide

KLÆR - SWIX

Herre (mål i cm.)

STØRRELSERSMLXLXXL
HØYDE176-179180-183184-187188-191192-195
BRYST94100106112118
MIDJE80869298104
HOFTE94100106112118
ERMER8587899193
BENINNERLENGDE8284868890

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSERXSSMLXL
HØYDE160-163164-167168-171172-175175-179
BRYST838794100106
MIDJE6268748086
HOFTE879398104110
ERMER7476788082
BENINNERLENGDE7577798183

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.
 
Tilbakemeldinger

30 andre produkter i samme kategori:

Kunder som kjøpte dette produktet kjøpte også:

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling