Craft Active Bike Rain Jacket Men Yellow

Lett, vind- og vanntett
Ergonomisk tilpasset 

Mer informasjon

Redusert pris!
Nytt produkt
Begrenset spesialtilbud

440 kr

1 099 kr

-60%

  • 1800/Amino
  • S
  • M
På Lager

- +

 
Mer info
Lett, vind- og vanntett
Ergonomisk tilpasset 
Borrelås justering rundt håndledd
Elastisk

.

Egenskaper

Bruker
Unisex

Sesong
Helår

Produkttype
Regnjakke
 
Størrelsesguide

KLÆR - CRAFT

Herre (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXL2XL3XL
HØYDE172176180184188192196
BRYST879399105111119127
MIDJE7581879399107115
HOFTER8995101107113121129
ERMER FRA HALS78808284868890
BENINNERLENGDE82848688909294

 

 

Dame XS-3XL (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXL2XL3XL
HØYDE164167170173176179182
BRYST79849096102110118
MIDJE636874808694102
HOFTER879298104110118126
ERMER FRA HALS7172,57475,57778,580
BENINNERLENGDE79818284858789

 

 

Dame 34-44 (mål i cm.) 

STØRRELSE343638404244
HØYDE166168170172174176
BRYST8084889296100
MIDJE687276808488
HOFTER889296100104108
ERMER FRA HALS606162646566

 

 

Junior/barn 74/80-158/161 (mål i cm.)

STØRRELSE74/8086/9298/104110/116122/128134/140146/152158/164
ALDER>11 - 22 - 44 - 66 - 88 -1010 -1212 - 14
HØYDE74 - 8186 - 9197 - 104109 - 117122 - 127135 - 140145 - 152157 - 165
BRYST5154565864707682
MIDJE4951535558626569
HOFTER5155596369758187
ERMER FRA HALS323743,547,551,5576268
BENINNERLENGDE3037445159667277

 

 

Junior/barn 90-170 (mål i cm.)

STØRRELSE90100110120130140150160170
BRYST (CM)525558626670747882
MIDJE (CM)505254576063666972
HOFTER (CM)05760646873788388
ERMER FRA HALS(CM)303336,54043,54750,55458

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.

UNDERTØY - CRAFT

BH (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXL2XL
MÅL UNDER BYSTEN657075808590

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling