Bergans Hemsedal Jkt

Med 3-lags Dermizax® NX-materiale med 2-veis stretch følger Hemsedal Jacket dine bevegelser perfekt, samtidig som vann og vind effektivt stoppes

Mer informasjon

Nytt produkt

4 899 kr

-0%

  • Dk SteelBlue/SteelBlue
  • Dk Navy/NightBlue
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
På Lager (sendes innen 1-5 virkedager)

- +

 
Mer info

Skalljakke for skikjøring som kombinerer førsteklasses bevegelsesfrihet og optimal værbeskyttelse. Med 3-lags Dermizax® NX-materiale med 2-veis stretch følger Hemsedal Jacket dine bevegelser perfekt, samtidig som vann og vind effektivt stoppes. Materialet har enestående pustende egenskaper som holder deg tørr og komfortabel selv ved høy aktivitet. Jakka har også alle detaljene du forventer av en premium skijakke, som hjelmtilpasset hette, avtakbart elastisk snøskjørt og egne lommer for heiskort og skibriller. Hemsedal Jacket inngår i Hemsedal-kolleksjonen, vår nye serie av skiklær utviklet for den dedikerte skikjøreren som vil ha førsteklasses funksjon og fullkommen komfort.

Materialegenskaper
3-lags Dermizax® NX med 2-veis stretch, vanntett (vannsøyle: min. 20 000 mm), vindtett og pustende egenskaper.


Hette
Fast, regulerbar hette tilpasset alpinhjelm. Ekstra høy krage. Skjulte justeringsmuligheter foran og bak på hette.


Ventilasjon
Lange ventilasjonsglidelåser under ermene med 2-veis glidelås.


Lommer
Frontlommer, innvendig skikortlomme på erme, innerlomme og skibrille-lomme. Brystlommer (herre). Alle lommer er i mesh for optimal pusteevne og ventilasjon.


Ytterligere funksjoner
Avtakbart snøskjørt med stretch-parti som holder det på plass. Formsydd albueparti for god bevegelsesfrihet. Formsydd ermeavslutning med borrelåsjustering og kile for å lettere ta på hansker. Enhånds elastisk snorstramming i underkant. Forlenget ryggparti.


Bruksområde
Spesielt utviklet for Ski. 

Kvalitet: 3-lags Dermizax®NX: 100 % polyester
Størrelser: S-XXL
Vekt: 775 g (str. L)

 
Størrelsesguide

KLÆR - BERGANS OF NORWAY

Herre (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXLXXXL
HØYDE163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
BRYST86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
MIDJE73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
HOFTER86-9191-9797-104104-111111-117117-123123-129
BENINNERLENGDE75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXL
HØYDE157-164161-168165-172169-176173-178175-180
BRYST78-8484-9191-9898-107107-117117-128
MIDJE62-6868-7575-8282-9191-103103-116
HOFTER90-9595-100100-107107-114114-123123-133
BENINNERLENGDE74-7776-7978-8180-8382-8483-85

 

 

Junior (mål i cm.)

STØRRELSER128140152164
ALDER8101214
HØYDE122-128128-140140-152152-164
BRYST64-6767-7272-7777-82
MIDJE59-6060-6363-66,566,5-70
HOFTER68-7171-7676-81,581,5-87
BENINNERLENGDE56-6060-6565-70,570,5-76

 

 

Barn (mål i cm.)

STØRRELSER9298104110116122
ALDER234567
HØYDE90-9596-101102-107108-113114-119120-125
BRYST53-5455-5657-5859-6061-6263-64
MIDJE51-52,552,5-5454-55,555,5-5757-5858-59
HOFTER56-5858-6060-6262-6464-6666-68
BENINNERLENGDE33-3636-4040-4444-4848-5252-56

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.
 
Tilbakemeldinger

30 andre produkter i samme kategori:

Kunder som kjøpte dette produktet kjøpte også:

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling