Swix Team CT2 Premium Carbon TBS

Komposittstav som leveres med det patenterte Swix Triac® Basket System (TBS) som gjør det mulig å bytte trinse ute i felten i løpet av noen få sekunder

Mer informasjon

Redusert pris!
Nytt produkt
Begrenset spesialtilbud

1 679 kr

2 099 kr

-20%

  • 135 cm
  • 137,5 cm
  • 140 cm
  • 142,5 cm
  • 145 cm
  • 147,5 cm
  • 152,5 cm
  • 155 cm
  • 157,5 cm
  • 162,5 cm
  • 165 cm
  • 167,5 cm
På Lager

- +

 
Mer info
Komposittstav, 
Swix Triac® Basket
System (TBS), TBS trinse,
PC håndtak med naturkork
Pro Fit 2 stropp

Komposittstav som leveres med det patenterte Swix Triac® Basket System (TBS) som gjør det mulig å bytte trinse ute i felten i løpet av noen få sekunder. Litt mykere enn Star, men samtidig sterkere. Ypperlig for fellesstarter hvor stavene er utsatt for slag fra andre ski og staver. I tillegg til medium TBS trinse leveres staven med PC håndtak med naturkork i grepsonen og Pro Fit 2 stroppen i neopren og nylon. 

Stivhet: 41,5 mm
Vekt: 67 gr/m
Styrke: 72 kp
Diameter & lengder:
håndtak 16 mm, trinse 10 mm.
135 cm - 180 cm. 2,5 cm intervall.
Bruksområder:
Preparerte løyper, konkurranser
klassisk skøyting.
 
Størrelsesguide

KLÆR - SWIX

Herre (mål i cm.)

STØRRELSERSMLXLXXL
HØYDE176-179180-183184-187188-191192-195
BRYST94100106112118
MIDJE80869298104
HOFTE94100106112118
ERMER8587899193
BENINNERLENGDE8284868890

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSERXSSMLXL
HØYDE160-163164-167168-171172-175175-179
BRYST838794100106
MIDJE6268748086
HOFTE879398104110
ERMER7476788082
BENINNERLENGDE7577798183

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling