Bergans Pakkrem m/spenne 30cm 2 pk

BP030
Nytt produkt

49 kr

-0%

På Lager (sendes innen 1-5 virkedager)

- +

 
Mer info
Blisterpakning bestående av:
2 stk 30 cm pakkrem m/spenne
 
Størrelsesguide

KLÆR - BERGANS OF NORWAY

Herre (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXLXXXL
HØYDE163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
BRYST86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
MIDJE73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
HOFTER86-9191-9797-104104-111111-117117-123123-129
BENINNERLENGDE75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXL
HØYDE157-164161-168165-172169-176173-178175-180
BRYST78-8484-9191-9898-107107-117117-128
MIDJE62-6868-7575-8282-9191-103103-116
HOFTER90-9595-100100-107107-114114-123123-133
BENINNERLENGDE74-7776-7978-8180-8382-8483-85

 

 

Junior (mål i cm.)

STØRRELSER128140152164
ALDER8101214
HØYDE122-128128-140140-152152-164
BRYST64-6767-7272-7777-82
MIDJE59-6060-6363-66,566,5-70
HOFTER68-7171-7676-81,581,5-87
BENINNERLENGDE56-6060-6565-70,570,5-76

 

 

Barn (mål i cm.)

STØRRELSER9298104110116122
ALDER234567
HØYDE90-9596-101102-107108-113114-119120-125
BRYST53-5455-5657-5859-6061-6263-64
MIDJE51-52,552,5-5454-55,555,5-5757-5858-59
HOFTER56-5858-6060-6262-6464-6666-68
BENINNERLENGDE33-3636-4040-4444-4848-5252-56

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.
 
Tilbakemeldinger

10 andre produkter i samme kategori:

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling