Bergans Super Light 180 Right

Superlett konstruksjon. Meget kompakt pakkvolum. 2 innerlommer. Kraftig toveis glidelås i hele lengden med innvendig varmeklaff. Dette gir mulighet for lufting både i hode- og fotenden. Poser med høyre-/venstre glidelås kan kobles sammen. Vi bruker YKK no. 5 på alle våre soveposer. Fotboks med ekstra fyll.

Mer informasjon

Nytt produkt

749 kr

-0%

  • Red/SolidDkGrey
På Lager (sendes innen 1-5 virkedager)

- +

 
Mer info

5785 Super Light 180

 

Superlett konstruksjon. Meget kompakt pakkvolum. 2 innerlommer. Kraftig toveis glidelås i hele lengden med innvendig varmeklaff. Dette gir mulighet for lufting både i hode- og fotenden. Poser med høyre-/venstre glidelås kan kobles sammen. Vi bruker YKK no. 5 på alle våre soveposer. Fotboks med ekstra fyll.



Konstruksjon: 1 lag med 40 g/m²
Fyllmateriale: Microfiber
Vekt isolasjon: 160 g/m²
Personlengde: 180 cm
Volum: 1,9 L
Vekt: 680 g 

Skulderbredde – 80 cm
Bredde ved føttene – 55 cm

Kvalitet, ytterstoff: Nylon 230D Taffeta
Kvalitet, innerstoff: Nylon 230D Taffeta
Glidelås: Right YKK no. 5

Temperatur: European Standard EN13537
T-Extreme: 3°C
T-Lim: 14°C
T-Comfort: 17°C
T-Max: 26°C
Utvendige mål, pakket (HxBxD): 12x25 cm

 
Størrelsesguide

KLÆR - BERGANS OF NORWAY

Herre (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXLXXXL
HØYDE163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
BRYST86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
MIDJE73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
HOFTER86-9191-9797-104104-111111-117117-123123-129
BENINNERLENGDE75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXL
HØYDE157-164161-168165-172169-176173-178175-180
BRYST78-8484-9191-9898-107107-117117-128
MIDJE62-6868-7575-8282-9191-103103-116
HOFTER90-9595-100100-107107-114114-123123-133
BENINNERLENGDE74-7776-7978-8180-8382-8483-85

 

 

Junior (mål i cm.)

STØRRELSER128140152164
ALDER8101214
HØYDE122-128128-140140-152152-164
BRYST64-6767-7272-7777-82
MIDJE59-6060-6363-66,566,5-70
HOFTER68-7171-7676-81,581,5-87
BENINNERLENGDE56-6060-6565-70,570,5-76

 

 

Barn (mål i cm.)

STØRRELSER9298104110116122
ALDER234567
HØYDE90-9596-101102-107108-113114-119120-125
BRYST53-5455-5657-5859-6061-6263-64
MIDJE51-52,552,5-5454-55,555,5-5757-5858-59
HOFTER56-5858-6060-6262-6464-6666-68
BENINNERLENGDE33-3636-4040-4444-4848-5252-56

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.
 
Tilbakemeldinger

30 andre produkter i samme kategori:

Kunder som kjøpte dette produktet kjøpte også:

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling