Bergans Fjellrapp Tights

Fjellrapp er ulltøyet man bruker hver eneste dag gjennom hele vinterhalvåret

Mer informasjon

Nytt produkt

649 kr

-0%

  • NightBlue Mel
  • Black
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
På Lager (sendes innen 1-5 virkedager)

- +

Tilbehør

 
Mer info
Fjellrapp tilhører lightweight-serien, Bergans mest allsidige ulltøyserie i 100 % merinoull, utviklet for enhver aktivitet. Fjellrapp er ulltøyet man bruker hver eneste dag gjennom hele vinterhalvåret, og som holder temperaturen behagelig regulert gjennom dagens vekslende aktivitetsnivå. Like perfekt til hverdagslige aktiviteter som til et aktivt friluftsliv. Det naturlige valget uansett aktivtetsnivå. Fjellrapp kan brukes alene, som innerste lag rett mot kroppen, eller som mellomlag utenpå et tynnere Bergans ullplagg. Lag-på-lag prinsippet!

1966 Fjellrapp Tights

Kvalitet: 100 % merinoull
UPF: 25+
Vekt: 210 g/m²
Fiber: 18,5 micron
Størrelser: S-XXL
Vekt: 190 g (str. L)

 
Størrelsesguide

KLÆR - BERGANS OF NORWAY

Herre (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXLXXXL
HØYDE163-171168-176173-181178-186183-189186-192189-195
BRYST86-9191-9797-104104-111111-118118-126126-134
MIDJE73-7878-8484-9191-9999-108108-117117-126
HOFTER86-9191-9797-104104-111111-117117-123123-129
BENINNERLENGDE75-7978-8281-8584-8887-9089-9291-93

 

 

Dame (mål i cm.)

STØRRELSEXSSMLXLXXL
HØYDE157-164161-168165-172169-176173-178175-180
BRYST78-8484-9191-9898-107107-117117-128
MIDJE62-6868-7575-8282-9191-103103-116
HOFTER90-9595-100100-107107-114114-123123-133
BENINNERLENGDE74-7776-7978-8180-8382-8483-85

 

 

Junior (mål i cm.)

STØRRELSER128140152164
ALDER8101214
HØYDE122-128128-140140-152152-164
BRYST64-6767-7272-7777-82
MIDJE59-6060-6363-66,566,5-70
HOFTER68-7171-7676-81,581,5-87
BENINNERLENGDE56-6060-6565-70,570,5-76

 

 

Barn (mål i cm.)

STØRRELSER9298104110116122
ALDER234567
HØYDE90-9596-101102-107108-113114-119120-125
BRYST53-5455-5657-5859-6061-6263-64
MIDJE51-52,552,5-5454-55,555,5-5757-5858-59
HOFTER56-5858-6060-6262-6464-6666-68
BENINNERLENGDE33-3636-4040-4444-4848-5252-56

 

 

Slik måler du kroppen:

  • Høyde: Stå mot en vegg og mål hele kroppens lengde.
  • Bryst: Mål rundt brystet med armene hengende ned.
  • Midje: Mål på det smaleste punktet.
  • Hofter: Mål på det bredeste punktet.
  • Beninnerlengde: Mål på innsiden av benet fra skrittet og ned til ankelen.
  • Ermelengde: Mål fra under armen til håndleddet.
 
Tilbakemeldinger

29 andre produkter i samme kategori:

Kunder som kjøpte dette produktet kjøpte også:

Ingen produkter

Kommer Frakt
0 kr mva
0 kr Totalt

Til betaling